SÄÄSTUMARKET - kauplus, kus võib kiiresti ja mugavalt osta igapäevast
toidu-, majapidamis- ja hooajakaupa eriti soodsate hindadega.

Reeglid

Säästumarketi kõige odavama ostukorvi garantii reeglid:

  • Tegemist on Säästumarketi poolt antud lubadusega pakkuda ja garanteerida Eesti jaekaubanduses kõige odavam ostukorv.
  • Kõige odavama ostukorvi garantii reeglid kehtivad Eesti Vabariigis.
  • Kõige odavama ostukorvi aluseks on võetud Eestis tegutsevate suuremate jaekaubanduskettide, edaspidi konkurentide (Maxima, Prisma, Selver, Grossi, Konsum) hinnad. Hinnavõrdlust teostavad Rimi Eesti Food AS-i töötajad, käies toodete hindu võrdlemas kauplustes kohapeal.
  • Odavaima näidisostukorvi toodete nimekirja paneb kokku Säästumarket ja see on kättesaadav Säästumarketi kodulehel www.säästumarket.ee, samuti Säästumarketi kauplustes kohapeal.
  • Odavaima ostukorvi garantii toodete nimekirja võetakse arvesse toodete tava- ja kampaaniahinnad ning tabelis välja toodud juhtudel omamärgitoodete hinnad (arvesse ei lähe muud ajutised hindade langetused ega jaekettide kliendikaardipakkumised).
  • Odavaima ostukorvi garantii kehtib nimekirjas välja toodud kõikidele toodetele korraga ehk tervele näidisostukorvile mitte üksikutele toodetele eraldi.
  • Kõige odavama ostukorvi garantii kehtib samal päeval võrreldavatele hindadele konkurendi ostutšeki alusel.
  • Odavaima ostukorvi garantii kehtib nimekirjas välja toodud üks ühele võrreldavate toodete osas.
Kui klient leiab Säästumarketi poolt välja töötatud näidisostukorvi konkurendi juurest odavamalt ja tal on selle tõestuseks ostutšekk, maksab Säästumarket vaheraha* kinni. Vaheraha taotlemiseks tuleb pöörduda lähimasse Säästumarketisse, täita taotlus ning esitada konkurendi ostutšekk.
*Vaheraha on Säästumarketi poolt välja töötatud odavaima näidisostukorvi maksumuse ja konkurendi samadest toodetest koosneva ostukorvi maksumuse hinnavahe.
 
Vaheraha kompenseeritakse Rimi rahas. Kui kliendil ei ole Rimi kliendikaarti, siis kantakse vaheraha 14 päeva jooksul kliendi poolt nimetatud pangakontole.
Säästumarketil on õigus kõige odavama ostukorvi garantii projekt igal ajahetkel katkestada või odavaima ostukorvi garantii reeglites ühepoolselt sisse viia muudatusi.