SÄÄSTUMARKET - kauplus, kus võib kiiresti ja mugavalt osta igapäevast
toidu-, majapidamis- ja hooajakaupa eriti soodsate hindadega.

Tule meile tööle

Hea tööotsija,Tule tööle!
 
Säästumarket on ainus discounter tüüpi ostukoht Eestis. Avasime oma esimese kaupluse Tallinnas 1999 aastal. Tänu oma kiirele arengule oleme esindatud kõigis Eesti suurimates linnades ja plaanime laieneda veelgi.
 
Kutsume Sind Säästumarketisse tööle!
Isegi, kui Sa oled varem töötanud jaekaubanduses siis usu - Säästumarket on täiesti teistsugune. Ühtne ja kokkuhoidev meeskond on meie kõige suuremaks väärtuseks. Säästumarketis töötaksid nagu väikeses ja mõnusas perefirmas. Töö Säästumarketi kaupluses ei muutu kunagi rutiinnseks, kuna iga päev toob ootamatuid olukordi ning väike kollektiiv võimaldab Sul  osaleda erinevates tegemistes.
Säästumarketis on suur osa juhte alustanud just kassast. Tule alusta ka Sina meie juures tööd müüjana ja me pakume Sulle võimalust kasvada samm sammult juhiks.
Kuna teame, et iga algus on raske, siis selleks et tunneksid end teretulnuna, on meil käivitatud väljaõppeprogramm ning kõigile uutele töötajatele on ette nähtud koolitused. Lisaks teoreetilistele teadmistele aitab Sind praktiliste töövõtete omandamisel Sinule määratud juhendaja.
 
Kui Sul tekkis huvi töö vastu või küsimusi, siis helista  6 059 437  või  6 059 425 , saada oma CV aadressile personal@rimibaltic.com  või aadressile Põrguvälja tee 3, Jüri Harjumaa 75301 märksõna “Säästumarket”